Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ADRIATIC OIL & TRADE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L68002511T-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 09.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport hidrokarbure, tregtimin vendas dhe ndėrkombėtar tė produkteve hidrokarbure, tregti me shumicė dhe tregti pakicė tė kėtyre produkteve; administrim magazina dhe operacione magazinimi; transport.
Adresa: Shengjin ISHULL- Lezhė Ishull Shengjin, Lagjja Knalle, Rruga e plazhit, Nr pasurie 28/32
Sektori ekonomik:
Administratorė: Etleva Dhamo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADRIATIC OIL & TRADE
ADRIATIC OIL & TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!