Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"ALBANIA PIPELINE"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L68001501H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 26.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim gazsjellėsish, naftėsjellėsish, oksigjensjellėsash. Ndėrtim centralesh termike e hidroelektrike. Menaxhim e shpėrndarje tė gazit tė brendshėm shtėpiak e pėr ngrohje. Ndėrtim rrugėsh qytetarė e kombėtare, autostrada, urash e hekurudhash. Realizim veprash pastėrtie shtratėsh kanalesh e lumenjsh. Mbledhje e ruajtje mbeturinash tė ngurta e komunale. Import- Eksport i makinerive e pajisjeve; tė pjesėve tė kėmbimit;Te automjeteve e veturave; nė fushėn e transportit tė makinerive e mallrave pėr vete dhe tė tretė;Te shėrbimeve tė ndryshme; Si dhe ēdo aktivitet tjetėr tė lejuar me ligj.
Adresa: Shengjin MALI-SHENGJIN Lagjja Mali- Shengjin, ndėrtesė 3 kate ne pronen me nr. pasurie 820/36 ne Zonėn kadastrale Nr.2569, kati I-re, Apartamenti 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Vincenzo Ricci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 09.03.2017 ėshtė shtuar ortaku Vincenzo Ricci dhe ėshtė larguar ortaku Astrit Paloka.Mė datė 27.03.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Ndėrtim gazsjellėsash, naftėsjellėsash, oksigjensjellėsash. Ndėrtim centralesh termike e idroelektrike. Menaxhim e shpėrndarje tė gazit tė brendshėm shtėpiak e pėr ngrohje. Ndėrtim rrugėsh qytetare e kombėtare, autostrada, urash e hekurudhash. Realizim veprash pastėrtie shtratėsh kanalesh e lumenjsh. Mbledhje e ruajtje mbeturinash tė ngurta e komunale." u bė "Ndėrtim gazsjellėsish, naftėsjellėsish, oksigjensjellėsash. Ndėrtim centralesh termike e hidroelektrike. Menaxhim e shpėrndarje tė gazit tė brendshėm shtėpiak e pėr ngrohje. Ndėrtim rrugėsh qytetare e kombėtare, autostrada, urash e hekurudhash. Realizim veprash pastėrtie shtratėsh kanalesh e lumenjsh. Mbledhje e ruajtje mbeturinash tė ngurta e komunale. Import- Eksport i makinerive e pajisjeve; tė pjesėve tė kėmbimit;Te automjeteve e veturave; nė fushėn e transportit tė makinerive e mallrave pėr vete dhe tė trete;Te shėrbimeve tė ndryshme; Si dhe ēdo aktivitet tjetėr tė lejuar me ligj."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ALBANIA PIPELINE"
"ALBANIA PIPELINE"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!