Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
"KLIDI - 001 LEZHĖ"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67919503A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 06.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport udhėtarėsh me autobusė mikrobusė, taksi etj, agjenci pėr transport udhėtarėsh. Agjenci turistike dhe linja transporti udhėtarėsh pėr qėllime turistike brenda dhe jashtė vendit nėpėrmjet bashkėpunimit me agjenci tė tjera simotra. Tregtim i automjeteve tė ēdo lloji dhe ēdo marke e tonazhi si dhe tė pjesėve tė kėmbimit pėr to, importeksport. Dhėnie e marrje me qira e pronave, automjeteve etj.
Adresa: Zejmen TRESH Lagjja Fildane, Rruga Kryesore, zyrė ne pasurine me nr.210/54, Zonėn kadastrale 2588, ne katin e I-re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Llesh Pergega
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"KLIDI - 001 LEZHĖ"
"KLIDI - 001 LEZHĖ"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!