Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"GJETO KOLNDREU PETROL"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67918503S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 11.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim e tregtim bimė medicinale; Bar-kafe; tregtim me pakicė tė karburanteve dhe vajra lubrifikante si dhe ēdo lloj aktiviteti tjetėr tė lejuar me ligj.
Adresa: Balldren TOROVICE Lagjja e Malesoreve, Rruga Kryesore, ndėrtesė private 2-katėshe ne Zonėn kadastrale 3615, numri i pasurisė 95/100, Kati I-re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gjeto Kolndreu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GJETO KOLNDREU PETROL"
"GJETO KOLNDREU PETROL"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!