Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"SHĖNKOLLI- TRAVEL"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67910502Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 06.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport udhėtarėsh me autobusė, taksi etj agjenci pėr transport udhėtarėsh. Agjenci turistike dhe linja transporti udhėtarėsh pėr qėllime turistike brenda dhe jashtė vendit nėpėrmjet bashkėpunimit me agjenci tė tjera simotra. Tregtim i automjeteve tė ēdo lloji dhe ēdo marke e tonazhi si dhe tė pjesėve tė kėmbimit pėr to, import-export. Dhėnie e marrje me qira e pronave, automjeteve etj.
Adresa: Shenkoll RILE Lagjja Qendėr- Rrile, godinė private ne Zonėn kadastrale 3181, ne pasurine me ne.4/19, ne katin e I-re
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ndok Dedaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"SHĖNKOLLI- TRAVEL"
"SHĖNKOLLI- TRAVEL"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!