Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"AēdoNI FASON"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67909502L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 26.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Qepje faqe kėpucėsh me material porositėsi, prodhimi dhe montimi i tyre, importimi i makinerive industriale dhe tregtimi i tyre. Transport mallrash brenda dhe jashtė vendit. Trajnimi i fuqisė punėtore pa eksperience nė aktivitetin fason duke zhvilluar kurse tė herėpashershme sipas nevojave tė punės. Tregtimi me pakicė dhe shumicė tė produkteve fason.
Adresa: Shkodėr Lagjja Qafhardhi, Rruga Dede Gjon Luli, pėrballė shkolles Austriake, godinė 1 katėshe, Zona kadastrale 8594, nr pasurie 6/365
Sektori ekonomik:
Administratorė: Zef Gjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"AēdoNI FASON"
"AēdoNI FASON"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!