Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"A & F BUSINESS"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67903501T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 22.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: 1. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė pijeve alkoolike, freskuese, mallrave tė ndryshėm industriale, ushqimorė, duhan, cigare, kafe, produkte kozmetike, farmaceutike, vajra lubrifikante, tregtim bimėsh dhe perimesh etj. 2. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndėrtimit, inerte, materialeve elektrike, hidraulike, linja dhe prodhimesh ndėrtimi si; tulle, tjegull, pllaka, tubacione, shtylla elektrike si dhe ēdo lloj tjetėr prodhimi betoni, servise, lavazhe etj. 3. Studim, projektim e zbatim, shfrytėzim guroresh, hapje tunelesh, prodhim e materialeve inerte nga impiante, copėtimin, pėrpunimin e prodhim i materialeve tė ndėrtimit, prodhime betoni, parafabrikate, konstruksion pėr ndėrtim pallatesh, objekte industrial, ujėsjellėsa e kanale, ndėrtim rrugėsh, urash, veprash elektroenergjitike, hidrocentrale etj. Ndėrtim tė objekteve shumėkatėshe, punime dheu, sistemime, tarracime tėrrenesh, Ndėrtime civile dhe ekonomike, ndėrtime vepra arti, punime mbrojtje dhe sistemime hidraulike. Rikonstruksione godinash civile e ushtarake, objektesh tė ndryshme ndėrtimi. Bar - kafe.
Adresa: Kallmet MERQI Lagjja Qendėr, Rruga Kryesore, Banese private, ne Zonėn kadastrale 2660, numri i pasurisė 1867/100
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ardian Gjoka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 20.05.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "1. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė pijeve alkolike, freskuese, mallrave tė ndryshem industriale, ushqimore, duhan, cigare, kafe, produkte kozmetike, farnaceutike, vajra lubrifikante, tregtim bimesh dhe perimesh etj. 2. Import, 3 eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndertimit, inerte, materialeve elektrike, hidraulike, linja dhe prodhimesh ndertimi si; tulle, tjegull, pllaka, tubacione, shtylla elektrike si dhe cdo lloj tjeter prodhimi bėtoni, servise, lavazhe etj. 3. Studim, projektim e zbatim, shfrytezim guroresh, hapje tunelesh, prodhim e materialeve inerte nga impjante, copetimin, perpunimin e prodhim i materialeve tė ndertimit, prodhime bėtoni, parafabrikate, konstruksion per ndertim pallatesh, objekte industrial, ujesjellesa e kanale, ndertim rrugesh, urash, veprash elektroenergjitike, hidrocenrale etj. Ndertim tė objekteve shumekateshe, punime dheu, sistemime, tarracime terenesh, Ndertime civile dhe ekonomike, ndertime vepra arti, punime mbrojtje dhe sistemime hidraulike. Rikonstruksione godinash civile e ushtarake, objektesh tė ndryshme ndertimi. " u bė "1. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė pijeve alkoolike, freskuese, mallrave tė ndryshėm industriale, ushqimore, duhan, cigare, kafe, produkte kozmetike, farmaceutike, vajra lubrifikante, tregtim bimėsh dhe perimesh etj. 2. Import, eksport, tregtim me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndėrtimit, inerte, materialeve elektrike, hidraulike, linja dhe prodhimesh ndėrtimi si; tulle, tjegull, pllaka, tubacione, shtylla elektrike si dhe ēdo lloj tjetėr prodhimi bėtoni, servise, lavazhe etj. 3. Studim, projektim e zbatim, shfrytėzim guroresh, hapje tunelesh, prodhim e materialeve inerte nga impiante, copėtimin, pėrpunimin e prodhim i materialeve tė ndėrtimit, prodhime bėtoni, parafabrikate, konstruksion pėr ndėrtim pallatesh, objekte industrial, ujesjellesa e kanale, ndėrtim rrugėsh, urash, veprash elektroenergjitike, hidrocentrale etj. Ndėrtim tė objekteve shumėkatėshe, punime dheu, sistemime, tarracime terrenesh, Ndėrtime civile dhe ekonomike, ndėrtime vepra arti, punime mbrojtje dhe sistemime hidraulike. Rikonstruksione godinash civile e ushtarake, objektesh tė ndryshme ndėrtimi. Bar - kafe. "
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"A & F BUSINESS"
"A & F BUSINESS"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!