Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AGROMIMMO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67828501D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 25.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, grumbullim, pėrpunim, shitje, blerje me shumicė e pakicė, import, eksport tė produkteve dhe nėnprodukteve bujqėsore, blegtorale si dhe artikujve, makinerive, mallrave tė ndryshme industriale, ushqimorė, bujqėsore dhe blegtorale. Prodhimin dhe pėrmirėsimin e tė korrave ushqimorė pėrmes eksperimenteve, kryerjen dhe zhvillimin e metodave tė prodhimit, me qėllim rritjen e cilėsisė dhe sasisė sė ushqimit tė prodhuar pėr furnizimin me prodhime bujqėsore. Konsulence agronomie.
Adresa: Lezhė Lagjja "Beslidhja", Bulevardi "Gjergj Fishta", Pallati "LURA", kati perdhe, Njėsia nr. 8.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Danjel Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGROMIMMO
AGROMIMMO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!