Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"AGRO" SH.B.B GJORM, KURBIN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67814301N
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 08.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing. Kjo shoqėri do tė prodhojė, pėrpunojė, ruajė klasifikojė, transportojė, shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuar me parė.
Adresa: LAC Fshati Gjorm, Kurbin Lac, Zona Kadastrale 1768, Pasuria Nr. 94/8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Artan Alikollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
H Auditing
"AGRO" SH.B.B GJORM, KURBIN
"AGRO" SH.B.B GJORM, KURBIN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!