Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"AGRO SHKUMBINI"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67812601V-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing, kjo shoqėri do tė prodhojė, tė manipulojė, tė pėrpunojė, tė ruajė, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuara me parė.
Adresa: PRRENJAS Quks Berzezhd, Bashkia Prrenjas, Zona Kadastrale 1169, Pasuria Nr. 1059/1 + 1059/9 + 1059/10 (tokė Are)
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bukurie Zogolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"AGRO SHKUMBINI"
"AGRO SHKUMBINI"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!