Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"SAPA 2016"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67808502D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim karburanti me pakicė, gazi, vajra, lavash dhe kompleks shėrbimesh, artikuj ushqimorė dhe industriale, sallon shitje automjetėsh dhe servis. -Ne fushėn e tregtimit me shumicė dhe pakicė, import eksport tė artikujve tė ndryshėm ushqimorė e industriale. -Hapje dyqanesh, tregtim pije alkoolike dhe freskuese, bar, bufe, restorant, hoteleri, lojėra argėtuese pėr fėmijė. -Agjenci pėr shitblerje dhe dhėnie me qira tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme, agjenci turistike, agjenci komisioneve pėr ndėrmjetėsim. -Ne fushėn e ndėrtimeve civile dhe industriale, ndėrtim rrugė, ujėsjellėsa, kanale kulluese e vaditėse, ndėrtim ura etj. -Ne fushėn e ndėrtimit tė pallateve tė banimit dhe vilave. -Ne kryerjen e punimeve tė ndėrtimit me nensipėrmarrje tė ēdo lloji. -Ne kryerjen e punimeve tė armaturave, muratave, gėrmime dhe tė gjitha llojet e punimeve nė fushėn e ndėrtimit si dhe ēdo aktivitet tė lejuar me ligj. -Grumbullim dhe ruajtje fruta perime bujqėsore dhe produkte blegtorale. -Si dhe ēdo aktivitet tė lejuar me ligj.
Adresa: DAJC Lagjja e Mazrrekeve, Autostrada Lezhė - Shkodėr, Km 5, ndėrtesė 1-katėshe ne Zonėn kadastrale 1434, numri i pasurisė 278/20
Sektori ekonomik:
Administratorė: Klementina Ndreca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"SAPA 2016"
"SAPA 2016"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!