Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"ENERGY CHOICE"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67807001G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 02.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete private tė konsultimit pėr projekte dhe pajisje energjie. Software programimi tė tė gjitha llojeve. Shitblerje tė pjesėve, artikujve industriale.
Adresa: ERSEKE Lagjja Nr.5, zona kadastrale 1594, pallat kater katesh, kati i dyte, numri i pasurisė 7/56+1-3, ne jug tė sheshit "Rilindja"
Sektori ekonomik:
Administratorė: Sofia Azizi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ENERGY CHOICE"
"ENERGY CHOICE"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!