Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
A.R.M-ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67710901D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 15.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė dhe pakicė i naftės dhe i gazit. Nė fushėn e ndėrtimit: Studimi, projektimi, konsulenca, sipėrmarrjen zbatuese dhe / ose investimin sipas rastit pėr realizimin me fonde publike dhe/ose jopublike tė veprave me karakter shfrytėzimi dhe/ose administrimi, publike dhe/ose private si: ndėrtimin e ndėrtesave publike dhe private, rrugėve, urave, tuneleve, mbikalimeve, e nėnkalimeve, autostradave, traseve hekurudhore, dhe tė gjitha veprave tė tjera madhore, ujėsjellėsave, linjave mbitokėsore dhe nėntokėsore pėr energjinė dhe telekomunikacionet, ndėrtimin dhe rehabilitimin e veprave ujitėse, centralet, objektet turistike, objektet ushtarake, objektet e kultit, rrjetet inxhinierie, portet, aeroportet, objektet industriale, tė gjitha restaurimet nė pėrgjithėsi, rikonstruksione tė veprave tė artit, montimet e konstruksioneve metalike si dhe ēdo ndėrtim tjetėr i cili nė pėrfundim pėrben send tė paluajtshėm sipas nenit 142 tė Kodit Civil pėr shkak tė trupėzimit nė mėnyrė tė qėndrueshme e tė vazhdueshme me tokėn ose ndėrtesėn ku ėshtė vendosur. Nė fushėn e energjisė: Instalim dhe ndėrtim linjash elektrike, tregtim i mallrave elektrike, etj.
Adresa: BURREL Rruga Dilaver Kurti, Lagjja Drita, ndėrtesė private nr.9, pranė ish repartit Ushtarak
Sektori ekonomik:
Administratorė: Fatos Malaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.R.M-ALBANIA
A.R.M-ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!