Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBA & ROU.MONTANA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67708701E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim e prodhim, me shumicė e pakicė, eksport-import tė: nė fushėn e ndėrtimit, nė projektim e zbatim, si projektim, ndėrtim i objekteve civile, industriale, turistike, bujqėsore etj. Restaurime tė godinave e objekteve tė ndryshme civile, private, social kulturore, tė kultit. Punime dheu e transporti, punime murature, betoni, beton arme tė zakonshme, konstruksione metalike e drurit, punime shembjesh etj. Transporte tė ndryshme, pėrdorimin e mjeteve tė mekanizuara pėr punime tė ndryshme. Nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit, transporti dhe tregtimi i tyre, si dhe import-export, me shumicė e pakicė, i mallrave dhe materialeve tė ndryshme industriale tė lehtė dhe ushqimorė dhe tregtimi i tyre, industriale, ushqimorė, hidro-sanitare. Investime nė ambjete shėrbimesh si lokale bar-restorante, hotele etj. Transport pėr vete dhe tė tretė. Agjenci Imobiliare (pėr shitje dhe blerje tė pasurive tė paluajtshme). Organizimin e udhėtimeve turistike, biznese, turne, pushime, shėrbime pėr udhėtime tokėsore, ajrore, detare, rezervime dhe pėrgatitje biletash, shėrbime dhe pronotime hotelesh brenda dhe jashtė vendit, shėrbime informacioni nė lidhje direkt ose indirekte me objektin e shoqėrisė si dhe me objekte tė ngjashme me to, 2 tė cilat nuk ndalohen nga legjislacioni Shqiptar. Agjent i transferimit tė parave me dhe pėr llogari tė subjektit financiar jo-bankė.
Adresa: Gruemire KTOSH Lagjja Ktosh, Rruga e Kishes, godinė 4-katėshe, kati 1-re, nr 1005/3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ardian Marku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA & ROU.MONTANA
ALBA & ROU.MONTANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!