Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
OBELISKU
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67608504N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 04.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti- Hoteleri-Bar Restorant, ndėrtim, Qendėr Biznesi, Import- Eksport, me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrial, ushqimorė, konfeksione elektor shtėpiake etj. Hapje e agjencive turistike pėr shėrbime tė ndryshme turistike udhėtimi, si transport me autovetura, furgona, minibus, autobus, kamionėve, jahte, mjeteve lundruese etj, shėrbime turistike hoteliere, organizimi i guidave turistike brenda dhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. Karburante me pakicė, veprimtari transporti pėr mallera dhe udhėtarėsh, kombėtar e ndėrkombėtar, cargo etj. Marrja dhe dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme, apartamenteve, zyra, truall, sheshe parkimi, pėr reklamimin dhe parkimin e autoveturave, furgonave, minibus, autobus, kamionėve mjete lundruese etj si dhe tė gjitha llojet e tjera tė mjeteve motorike tė ēdo lloj tipi tė automjeteve tė transportit brenda dhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. Lojėra argėtuese pėr fėmijė.
Adresa: Lezhė Lagjja Beslidhja, Bulevardi "Gjergj Fishta", Godina Nr.4
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antoneta Ēuēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OBELISKU
OBELISKU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!