Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
A & B PEPA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67608502U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 05.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shitje bileta avioni dhe trageti. Organizimi i udhėtimeve turistike brenda dhe jashtė vendit. Agjent sigurimi, transport ndėrkombėtar udhėtarėsh me autobus.
Adresa: Lezhė Lagjja Beslidhja, Rruga "Luigj Gurakuqi", ndėrtesė private 2- katėshe Nr.53, Njėsia nr.4, kati I-re.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Roza Frroku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A & B PEPA
A & B PEPA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!