Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBSOK-88
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67601504B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 22.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtime dhe restaurime tė objekteve civile-industrialeturistike. Ndėrtim rrugėsh tė tė gjitha kategorive, tė veprave tė artit, tė urave, ujėsjellėsa, kanalizime, etj. Gėrmime dhe sistemime kanalesh tė sistemit tė bujqėsisė. Punime gėrmimi dhe transport tė materialeve tė ndėrtimit. Import, eksport e transport tė mallrave industriale, lėndė tė para, makineri, automjete e pajisje, pjesė kėmbimi, mallra elektrike e elektronike, hidraulike, hidrosanitare, mjete transporti, orendi shtėpiake, materialeve tė ndėrtimit, transportit tė inerteve, etj. Zbatimi i punimeve tė ndėrtimit, instalime tė nevojshme elektrike, telefonike, etj, rikonstruksion tė objekteve tė ndryshme civile e social kulturore, punime dheu dhe sistemime tė ndryshme tėrreni, etj. Veprimtari nė fushėn e Avokatisė.
Adresa: Lezhė Njėsia Administrative Lezhė, Lagjja "Nene Tereza", Rruga "Paluca", ndėrtesė private 3 - katėshe me nr. 55, kati perdhe.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Sokol Ndoci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBSOK-88
ALBSOK-88
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!