Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
HOTEL MONTE MARE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L67316204D
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 15/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 128,460,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Bar-Restorant-Hotel. Import-Eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te produkteve ushqimore, blektorale dhe industrial. Shoqeria mund te bashkepunoje edhe me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose i ndryshem nga i saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bedri Sinanaj 1
Festim Sinanaj 99
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOTEL MONTE MARE
HOTEL MONTE MARE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!