Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
2 AB ARCHITECTURAL DESIGN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66817202F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 16.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Studio projektimi dhe konsulenca e arkitekturės. Importeksport i tė gjitha materialeve pėr aktivitetin e mėsipėrm.
Adresa: Vlorė Lagjja Pavaresia, Rruga Hasan Kushta, Pallati Green Towers, Nr.1, K2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Blėndi Bani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2 AB ARCHITECTURAL DESIGN
2 AB ARCHITECTURAL DESIGN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!