Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AMEBA GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66808205H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 07.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punime nė Dru; Punime nė Gur; Punime artistike nė dru dhe Gur; Aktivitete nė fushėn e ndėrtimit; Import —eksport; Akrivtete nė fushėn e nėnujsisė; Pastrim dhe mirmbajteje tė zonave bregdetare dhe baseneve ujore, derdhjet e lumenjve; Administrim dhe mirėmbajtje tė hoteleve dhe strukturave tė shėrbimit; Aktivitete kulturore, koncerte, dhe festa; Prodhim dhe shitje tė imazheve pėr mediat, dokumentar, filma; Shkėmbime tė mirash materiale. Shoqėria, mund tė kryejė veprimet tregtare, pėr tė cilat, nė varėsi tė formės sė shoqėrisė nuk ka pengese ligjore dhe nė lidhje me objektin e shoqėrisė; mund tė marrė kredi nga institute kredie, banka, private ose ente publike, duke dhėnė tė gjitha garancitė hipotekare, mund tė lėshojė dorėzani dhe tė detyrohet pėr tė tjerė, edhe si i tretė dhėnės i hipotekės.
Adresa: ORIKUM Rruga Nacionale Radhimė- Orikum, ndėrtesė tė Zona Kadastrale 2832, Nr.Pasurie 412/84
Sektori ekonomik:
Administratorė: Giovanni De Lorenzis, Qetsor Ferrunay
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMEBA GROUP
AMEBA GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!