Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBASUN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66726204R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 15.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė sportet ujore, pėr zhytje, eksplorim nėnujor, pėrdorim tė kompresave dhe bombolave tė zhytjes, etj. Tė kryej ēdo shėrbim tė pajisjeve pėr sporte ujore. Import - Eksport tė pajisjeve pėr sporte ujore, tegeti me pakicė dhe shumicė tė pajisjeve pėr sporte ujore. Tregtim I artikujve sportive, pėr sporte detare, mbajtje dhe restaurim I pajisjeve detare. Krijimin e filialeve dhe shoqėrive tė pėrbashkėta nė Shqipėri dhe nė Bote, pėr tė shfrytėzuar dhe zhvilluar aktivitetet e detajuara si me lart. Tegeti nė tė gjitha format e saj, pėr sa I pėrket mėnyrės sė blerjes, shitjes, instalimit, mirėmbajtjes dhe riparimit tė tė gjitha materialeve dhe pajisjeve pėr sistemin diellor. Tregtim dhe instalim tė sistemeve pėr ngrohje - ftohje, me baze energjinė elektrike. Pjesėmarrja direkte dhe indirekte nė tė gjitha operacionet financiare, pėr pasuritė e patundshme me objektin social ose ēdo objekti tė njėjtė qė ėshtė nė lidhje dhe qė ka aftėsinė tė favorizoj zgjerimin ose zhvillimin e saj. Import-Eksport tė ēdo lloj produkti nga tė gjitha vendet e botes dhe tregtimin e tyre.
Adresa: Vlorė Lagjja "Uji i Ftohte", Rruga " Dhimiter Konomi", Vila Nr.5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aurel Zotaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 17.02.2017 ėshtė shtuar administratori AUREL ZOTAJ dhe ėshtė larguar administratori Gerti Zotaj.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBASUN
ALBASUN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!