Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGE GROUP MARKETING COMMUNICATION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66723004N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 19.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tė operojė nė sektorin e telekomunikacionit duke kryer ēdo lloj veprimtarie nėpėrmjet telefonit pėr llogari tė vet apo tė tretėve me seli nė Shqipėri apo nė ēdo vend tjetėr qė ka lidhje me Republikėn e Shqipėrisė, duke respektuar ligjin nė fuqi. Tė kryejė aktivitete nėpėrmjet telefonit tė ēdo lloji pėr llogari tė vet apo tė tretėve, telemarketing, sekretari telefonike, shitje nėpėrmjet telefonit, sondazhe, mesazhe promocionale dhe ēdo lloj tjetėr aktiviteti tė lidhur me tė, ku pėrsa pėrmendet mė sipėr nuk mund tė jetė saktėsisht apo e kufizuar. Tė blejė e tė shesė ose tė japė me qira, nė pėrdorim, nė uzufrukt ose nė shfrytėzim pasuri tė luajtshme e pasuri tė paluajtshme tė regjistruara nė regjistrat publike. Shoqėria mund tė kryejė gjithashtu tė gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri tė luajtshme apo tė paluajtshme, qė do tė vlerėsohen tė nevojshme apo tė dobishme pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė si dhe tė blejė pjesėmarrje nė kapitalin themeltar tė shoqėrive tė tjera qė kanė objekt tė ngjashėm apo tė afėrt me tė vetin. Shoqėria mund tė ketė pjesėmarrje nė formėn e mbajtjes sė aksioneve /kuotave apo interesave tė tjera nė shoqėri tregtare apo ndėrmarrje me objekt veprimtari tė 2 ēfarėdo lloji, ashtu si kur sė do tė ofrojė dhe janė garanci tė gjithė formave ligjore pėr sigurimin e pėrmbushjes sė detyrimeve tė tė tretėve, gjithashtu mund tė kryejė tė gjitha veprimet e nevojshme tė vendimmarrjes dhe administrimit tė shoqėrive apo ndėrmarrjeve nė tė cilat merr pjesė nė cilėsinė e ortakut apo aksionarit si dhe do tė kryejė ēdo veprimtari tjetėr tė natyrės financiare e tregtare pėr pėrmbushjen e objektit tė veprimtarisė sė shoqėrisė, nė pėrputhje me ligjin shqiptar Objekti i shoqėrisė mund tė ndryshohet, shtohet apo kufizohet nė bazė tė Vendimit tė Asamblesė.
Adresa: Shkodėr Lagjja Naim Gjylbegu, Rruga Bujar Bishanaku, me nr. 7/835-N2. godinė 9-katėshe ,kati i dyte
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gazmend Dyli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 26.09.2016 ėshtė larguar ortaku Adnand Bizi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGE GROUP MARKETING COMMUNICATION
AGE GROUP MARKETING COMMUNICATION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!