Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"A&M" Company 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66720204K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 11.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca tė ndryshme. Kryerjen e punimeve tė ndryshme. Export-import tė tė gjitha mallrave dhe shėrbimeve tė lejuara me ligj. Tregtim tė materialeve elektrike, mekanike, hidraulike, dhe artikujve tė tjerė tė ndryshėm.
Adresa: Vlorė Lagjja Pavaresia, Rruga Pelivan Leskaj, Pallati Andi 3, kati 5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dule Metaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"A&M" Company 2015
"A&M" Company 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!