Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
A & L KRAJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66720003N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 19.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime tė ndryshme ekonomike dhe juridike. Pėrfaqėsimin e subjekteve pranė institucioneve tė ndryshėm shtetėrore dhe private. Tregtimin dhe Montimin e Rrjeteve Kompjuterike dhe Kamerave tė Sigurisė. Telemarketing, Call-center. Shėrbim Mjekėsor nė Ndėrmarrje. konsulencė pėr sigurinė dhe Shėndetin nė Pune. Pėrkthime nga Gjuha Shqipe nė Gjuhe tė huaj dhe anasjelltas. Shėrbime interneti. Dezinfektim, Deratizim, Dezinfektim. Import - Eksport Automjete tė Pėrdorura. Shitje e automjeteve tė pėrdorura dhe pjesėve tė tyre. Agjenci imobiliare. Dhėnie makinash me qira. Import – Export artikuj ushqimorė, Kafe, Vere, Kakao, Ēaj etj. Tregtim me pakicė tė artikujve ushqimorė, Barrosticeri, Pastiēeri. Ndėrmjetėsim pėr vete dhe tė tretė, si dhe ēdo veprimtari tregtare qė lejohet nė Republikėn e Shqipėrisė.
Adresa: Shkodėr Rruga Besnik Sykja, godinė 2-katėshe, kati i I-re, nr.7
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gerina Hazizaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 12.05.2017 ėshtė shtuar administratori Gerina Hazizaj dhe ėshtė larguar administratori Arlind Kraja.Me datė 15.06.2017 ėshtė shtuar ortaku Dorela Kraja dhe ėshtė larguar ortaku Arlind Kraja.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A & L KRAJA
A & L KRAJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!