Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A-DUL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66719002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 18.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakicė karburanti, dhe artikuj tė ndryshėm.
Adresa: Vau Dejes MJEDE Mjede, Lagjja Mjede, Rruga Mjede-Vau Dejes, godinė 1-katėshe, nr. 225/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Adriatik Duli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-DUL
A-DUL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!