Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
APP ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66705002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 03.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aplikacione pėr smartphone dhe tablet. Ndėrmjetėsim shėrbimesh informatike, (web, aplikacione, software etj), call center ( telemarketing, teleselling ).
Adresa: Shkodėr Lagjja Naim Gjylbegu, Rruga Tafiliceve, godinė 5-katėshe, kati I 5-te, nr. 15.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Xhevat Pirani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
APP ALBANIA
APP ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!