Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
HOXHA-GRESJAN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66618401I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 10.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shitje me pakicė tė materialeve hidraulike, elektrike, materiale ndėrtimi, internet, import eksport tė mallrave tė ndryshėm brenda dhe jashtė vendit, axhensi transporti pėr udhėtarėt.
Adresa: BULQIZE Lagjja Minatori, Rruga e Pazarit, Objekt privat 3 katesh, kati 1, me numėr pasurie 1/113, zona kadastrale 8612.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilber Hoxha, Gresjan Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 19.04.2016 ėshtė shtuar administratori Gresjan Hoxha dhe ėshtė larguar administratori Valentina Hoxha.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOXHA-GRESJAN
HOXHA-GRESJAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!