Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"SAFETY FORCE ENGINEERING"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66618201T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aplikimi i sistemeve tė menaxhimit tė sigurisė nė industri. Menaxhimi i projekteve tė mbrojtjes ambjentale, shėndeti dhe siguria nė punė nė bizneset e vendit dhe tė huaja. Supervizimi i shėndetit dhe sigurisė nė punė, nė ambientet e punės, trajtime, auditim, konsulencė pėr sigurinė dhe shėndetin nė punė, etj. mbėshtetje ligjore dokumentacioni nė kontrata tė ndryshme dhe audit pėr sigurinė nė punė. Sigurimi i performancės sė cilėsisė gjatė ushtrimit tė aktivitetit. mbėshtetjen ligjore, dokumentacioni nė Ēertifikimin ISO tė subjekteve. Menaxhim risku dhe shėrbime kėshillimore mjedisore, shėndetėsore, tė sigurisė, si dhe ēdo aktivitet tjetėr qė nuk ndalohet me ligj dhe ėshtė nė pėrputhje me tė gjitha kėrkesat e liēensimit tė nevojshme nė Shqipėri. Shoqėria mund tė bashkėpunojė dhe/ose tė marr direkt ose indirekt interesa, nė shoqėri, firma, agjenci dhe ndėrmarrje tė tjera, tė cilat mund tė kenė dhe qėllime tė tjera aktiviteti. Gjithashtu, pėr tė realizuar objektin dhe qėllimet e saj, Shoqėria mund tė ndėrmarrė dhe zhvillojė ēdo lloj aktiviteti lidhur me shitblerjen e pasurisė sė luajtshme e tė paluajtshme, si dhe ēdo aktivitet tregtar, financiar, qiradhėnės apo dorėzėnės, qė i vlerėson tė dobishme apo tė nevojshme 2 pėr arritjen e qėllimeve tė saj.
Adresa: Vlorė Rruga Lef Sallata, Lagjjja Deshmoret, Pallati Nr.1197, Kati II.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Evis Velo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"SAFETY FORCE ENGINEERING"
"SAFETY FORCE ENGINEERING"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!