Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"NEWTECH-2016"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66613205D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Importin e makinerive e lėndėve tė para pėr prodhimin e materialeve tė ndėrtimit pėr veshjet e jashtme dhe tė brendshme si;Rezine e lėngshme, Gurė e mermer i bluar, dylyent e ēimento tė markave tė ndryshme pėr objekte ndėrtimi dhe eksportimin e tyre.
Adresa: Vlorė Lagjja Hajro Ēakerri, (pranė sheshit tė Flamurit), Pallati 'Myftaraj-2007", Kati II.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Metlli Myftaraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"NEWTECH-2016"
"NEWTECH-2016"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!