Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"DAJLANI I NARTE"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66613203K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 28.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shfrytėzimi dhe mbarėshtimi i faunės ujore; peshkimi dhe forma tė tjera tė shfrytėzimit tė faunės sė egėr ujore. Kultivimi dhe tregtimi i peshkut tė ujėrave tė kripura dhe tė ėmbla, import-eksport tyre. Pėrpunimi i faunės ujore dhe tregtimi i produkteve dhe nėnprodukteve, import-eksport i tyre. Tregtimi i gjithė gamės sė pajisjeve pėr peshkimin artizanal dhe profesional. Hapja e bar-restoranteve, picerive dhe ofrimi i shėrbimeve nė fushėn e hotelerisė. Kryerja e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar tė mallrave pėr nevoja tė veta. Shoqėria po ashtu mund tė bashkėpunojė me shoqėri tė tjera me objekt tė njėjtė ose tė ndryshėm nga i saj. Shėrbime turistike she shėtitje me varka (lundra) nė Lagunėn e Nartės.
Adresa: Qendėr - Vlorė Narte Dajlani i Lagunes -Narte, Zona Kadastrale Nr.3951, Pasuria Nr.26/194.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Filip Paēo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 27.06.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: Shfrytėzimi dhe mbarėshtimi i faunes ujore; peshkimi dhe forma tė tjera tė shfrytėzimit tė faunės sė egėr ujore. Kultivimi dhe tregtimi i peshkut tė ujėrave tė kripura dhe tė ėmbla, import-eksport tyre. Pėrpunimi i faunės ujore dhe tregtimi i produkteve dhe nėnprodukteve, import-eksport i tyre. Tregtimi i gjithė gamės sė pajisjeve pėr peshkimin artizanal dhe profesional. Hapja e bar-restoranteve, picerive dhe ofrimi i shėrbimeve nė fushėn e hotelerise. Kryerja e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar tė mallrave pėr nevoja tė veta. Shoqėria po ashtu mund tė bashkėpunoje me shoqėri tė tjera me objekt tė njėjtė ose tė ndryshėm nga i saj." u bė "Shfrytėzimi dhe mbarėshtimi i faunės ujore; peshkimi dhe forma tė tjera tė shfrytėzimit tė faunės sė egėr ujore. Kultivimi dhe tregtimi i peshkut tė ujėrave tė kripura dhe tė ėmbla, import-eksport tyre. Pėrpunimi i faunės ujore dhe tregtimi i produkteve dhe nėnprodukteve, import-eksport i tyre. Tregtimi i gjithė gamės sė pajisjeve pėr peshkimin artizanal dhe profesional. Hapja e bar-restoranteve, picerive dhe ofrimi i shėrbimeve nė fushėn e hotelerisė. Kryerja e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar tė mallrave pėr nevoja tė veta. Shoqėria po ashtu mund tė bashkėpunoje me shoqėri tė tjera me objekt tė njėjte ose tė ndryshėm nga i saj. Shėrbime turistike she shėtitje me varka (lundra) nė Lagunėn e Nartės."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DAJLANI I NARTE"
"DAJLANI I NARTE"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!