Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBATRE SERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66606208P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 29.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime ndėrmjetėsimi nė sektorė tė ndryshėm pėr shoqėritė internacionale. Aktivitet nė fushėn e shėrbimeve telefonike, promocionit, telemarketing, shėrbime, asistencė marketing tė realizuar nėpėrmjet internetit, medias elektronike, audiovizive dhe asaj tė shkruar. Shitje, mirėmbajtje, shėrbime softwaresh, instalime, koordinime, planifikime, konsulence e tė ngjashme nė menaxhimin e faqeve web. Import-Eksport dhe tregti me shumicė dhe pakicė i produkteve tė ndryshėm ushqimorė, industrial, bujqėsore. Importin e makinerive tė ndryshme si linja prodhimi, makineri bujqėsore, elektroshtėpiake, pajisje elektrike, elektronike, kompjuteri, produkte metalike, qelqi, ngjitėse dhe resine nė pėrgjithėsi, kompozite prej fibre karboni, qeramika, artizanale, sintetizuar, pjesė kėmbimi pėr automjete apo makineri, etj tė ngjashme me kėto. Hapja e bareve, restoranteve, hoteleve, dyqaneve tregtar tė specializuar ose jo, zyrave pėr shitjen e shėrbimeve tė ndryshme, dhėnie me qira, nenqira tė ambienteve tė ndryshėm mjeteve, pajisjeve, aktiveve tė trupėzuara e tė 2 patrupėzuara etj tė ngjashme me kėto. Aktivitetet nė fushėn e ndėrtimit, projektimit, shitjes sė objekteve shumėkatėsh civile, industrial, turistike, bujqėsore. Prodhim dhe tregtim i materialeve tė ndėrtimit, produkteve turistike, bujqėsore, industrial. Kryerjen e transaksioneve me pasuri tė bujtshme dhe tė paluajtshme etj tė ngjashme me to.
Adresa: Vlorė Rruga Murat Terbaēi, Lagjja Uji i Ftohte, Kompleksi Global Investiment shpk, Kulla Nr.2, Kati III.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Paolo Parisi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBATRE SERVICE
ALBATRE SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!