Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
"Mediteralia in the world"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66606206A-Cregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: 2. 1Aktivitet pėr formimin profesional dhe menaxherial; Aktivitetet e shėrbimeve qė lidhen me tėknologjinė e informacionit, telematikėn dhe gjithashtu me shėrbimet e formimit profesional; Ofrimi i shėrbimeve reale pėr kompanitė, shoqėritė, institucionet publike dhe private, vendase dhe tė huaja, nė lidhje me ēėshtjet e menaxhimit dhe zhvillimit tė shoqėrive dhe nė veēanti;pėrpunimin e tė dhėnave-Projektimi dhe zhvillimi i programeve;-Aktivitetet e “sistem integrator”;Aktivitetet e “out sourcing”. Aktivitete pėr kėshillimin e drejtimit, projektimin dhe koordinimin nė lidhje me zgjidhjen e logjistikės dhe shpėrndarjen e nismave ekonomike artizanale apo tregtare, financiare dhe industriale, tė kryera nėpėrmjet studimeve tė duhura, tė realizueshmėrisė dhe tė tregut apo analizave tė marketingut dhe depėrtimit nė treg, gjithashtu adoptimin e pėrbashkėt tė mbėshtetjeve reklamuese tė ēdo lloji. Aktivitete kėshillimi, organizimi dhe koordinimi qė lidhen me proēesin e renditjes, klasifikimit dhe grupimit tė tė dhėnave, pėrgatitje pėr studime ekonomikefinanciare dhe bilanci. Aktivitete kėshillimi pėr kėrkimin, trajnimin dhe pėrzgjedhjen profesionale dhe 2 menaxheriale tė personelit me qėllim fuqizimin dhe zhvillimin e ndėrrmarjeve-klientė nėpėrmjet transferimit tė njohurive teorike-praktike apo nėpėrmjet modaliteteve formuese dhe pėrqasėse. Kėshillimin pėr organizimin e takimeve, konferencave dhe aktiviteteve tė tjera tė marrėdhėnieve me publikun, qofte pranė selisė, qofte pranė strukturave tė tjera mikpritėse, organizimin e trajnimeve pėr edukimin nė vazhdim dhe nė distancė, tė ēdo lloj urdhri dhe titulli, Master, arsimit tė lartė, specializimet postdiplomim, konferenca, leksione, seminare apo diskutime tė hapura. Pėr kėtė qėllim periodikisht mund tu besojė studiuesve, mėsuesve, profesorėve, docenteve apo kėrkuesve tė rinj, detyra specifike nė lidhje me aktivitetet tutorformuese/akademike tė ēdo gjinie, lloji dhe niveli. Asistencė kėshillimi gjuhėsor si dhe asistencė pėr ndėrmarrjet dhe entet operuese nė vendet e huaja ose palėve tė treta, qė lidhen nėpėrmjet marrėdhėnieve tregtare. Asistencė pėr marrėdhėniet ekonomike ndėrkombėtare. Shėrbimin e reklamimit. Asistencė dhe bashkėpunim nė marrėdhėniet “leasing”dhe “factoring”. Blerja, shitja, shkėmbimi, qiradhėnia, menaxhimi dhe ristrukturimi i pasurive tė paluajtshme tė ēdo lloji dhe natyre. 2. 2Shoqėria gjithashtu ka pėr objekt aktiviteti edhe ofrimin e shėrbimeve qė konsistojnė nė organizimin e tė gjitha mjeteve dhe tė gjitha strukturave, duke pėrfshirė edhe burimet njerėzore, tė destinuara pėr ushtrimin, nga ana e pėrsonave tė autorizuar, tė profesioneve shėndetėsore dhe ato parashėndetėsore, nė fushėn e shėrbimeve infermierore, tė rehabilitimit fizik ndaj subjekteve, tė cilėt kanė pėsuar trauma ortopedike ose kirurgjikale, tė rehabilitimit, ndėrhyrjet fiziokineziterapisė, idrokineziterapisė apo terapi tė tjera nė lidhje me tėknikat e masazhit fizik ose nga pėrdorimi dhe ndihma e pajisjeve elektromjekėsore. Shoqėria mund tė hyjė nė marrėveshje tė veēanta me ente publike, autoritete shėndetėsore lokale, shoqėri, profesioniste dhe subjekte tė tjera dhe mund, nė mėnyre tė veēantė, tė hyjė nė procedurat e akreditimit dhe bisedimeve kontraktuale me shėrbimin kombėtar sheėndetsor, rajonal apo me organe tė tjera referimit, nė pėrputhje me rregullat shtetėrore dhe rajonale, sipas kohės dhe vendeve pėrkatėse. Shoqėria gjithashtu ka nė objektin e kryerjes sė aktiviteteve edhe menaxhimin e palestrave, qendrave gjimnastikoresportive, pishinave dhe saunave, pėr mirėmbajtjen e paraqitjes fizike tė personit, e qendrave pėr trajtimet estetike pėr trupin, tė qendrave Wellness, pėr solaret dhe mė nė pėrgjithėsi, pėr zhvillimin e aktiviteteve tė lidhura me 3 kujdesin dhe mirėqenien fizike tė personit(te ashtuquajtura qendra Fitness dhe Wellness). Shoqėria mund tė organizoje, tė aktivizoje dhe menaxhojė kurse formimi profesional nė fushėn e shėrbimeve shėndetėsore dhe socio-shėndetėsore, si dhe konferenca qė lidhen me kėto tė fundit. 2. 3 Shoqėria vepron nė pėrputhje me standardet dhe rregulloret kombėtare, tė Bashkimit Evropian dhe ndėrkombėtare, qė rregullojnė veprimtarinė e organizmave tė vlerėsimit tė konformitetit, ka si objekt furnizimin e shėrbimeve tė kontrollit, inspektimit dhe certifikimit nė lidhje me sistemet e menaxhimit, tė proēeseve, produkteve, shėrbimeve, personelit sipas skemave vullnetare apo tė rregulluara nga normat ndėrkombėtare, komunitare, kombėtare dhe lokale si dhe ofrimin e shėrbimeve tė trajnimit nė fushat e pėrmendura nė pikat e mėparshme. Shoqėria ushtron aktivitetet dhe shėrbimet e saj mbi ēėshtjet e cilėsisė, mjedisit, sigurisė dhe etikės. Shoqėria duke pasur selinė nė Shqipėri dhe duke themeluar realizimin e iniciativave produktive nė Shqipėri, synon tė pėrdorė tė gjitha lehtėsirat e parashikuara nga rregulloret aktuale nė fuqi. Ndėrtime civile, industrial, turistike, prodhim tė materialeve inerte, ndėrtime rrugėsh, tunele, ura, vepra ujore, porte, aeroporte, hekurudhore, kanalizime, diga, impiante hidrike, punime tė tė gjitha kategorive qė pėrfshihen nė sistemin e ndėrtimeve dhe rikonstruksione tė godinave ekzistuese, mirėmbajtje fasadash, prodhim elemente betoni dhe beton - arme, konsulencė nė fushėn e menaxhimit tė investimeve dhe zbatim projektesh. Investime nė fushėn e ndėrtimit, punime dheu, sistemime, tarracime, ndėrtime ekonomike, tregtare, bujqėsore, kulturore, sportive, tė veprave tė kultit, tė objekteve sociale, hoteleve, fshatrave turistikė dhe porteve turistikė etj.
Adresa: Vlorė Rruga Gjergj Kastrioti, Lagjja Pavaresia, Pallati i shoqėrisė "Faed",Kati II.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Lavdosh Hoxhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Mediteralia in the world"
"Mediteralia in the world"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!