Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBtrans International
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66605702P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 01.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarisė do tė jetė: a) Nė fushėn e transportit, nė drejtimet e mėposhtme: Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda e jashtė vendit. Transport pasagjerėsh brenda e jashtė vendit. Transport materialesh ndėrtimi e lėndė tė para brenda e jashtė vendit. b) Nė fushėn e tregtisė nė drejtimet e mėposhtme: Import-Eksport, tregtimi i artikujve tė ndryshėm i tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm industrialė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm ushqimorė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm bujqėsor e blegtoralė. Tregtimi i frutaperimeve. Tregtim automjetėsh tė ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe tregtimi i pjesėve tė kėmbimit pėr to. Tregtim pajisjesh elektro-shtėpiake, elektronike, higjeno-sanitare, prodhimesh qeramike, prodhimeve tė artizanatit etj. Tregtim bimėsh mjekėsore e eterovajore, plehrash kimike, pesticidesh, konfeksioneve e tekstile, artikujve tė farmaceutikės e kozmetikės, kėpucė tė ēdo lloji, galanteri dhe artikuj lėkure. Tregtim pijesh alkoolike dhe jo alkoolike. Hapje autoshkolle, hapje pike lavazhi dhe servisi pėr automjete. Tregtim me shumicė e pakicė tė karburanteve. c) 2 Nė fushėn e shėrbimeve nė drejtimet e mėposhtme: Hapje e shfrytėzim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, diskotekash, qendra pushimi e kurative. Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr plotėsues dhe ndihmės qė ka si qėllim ofrimin e ēdo shėrbimi tjetėr dhe kryerjen e ēdo aktiviteti tjetėr, nė rast sė rezultojnė tė dobishme dhe/ose tė nevojshme pėr pėrmbushjen e aktivitetit kryesor. Subjekti tregtar zbaton standardet mė tė larta tė etikės. Agjenci udhėtimi. Agjenci shitje biletash. Agjenci Turistike pėr udhėtarė. Parking privat. Agjenci spedicionare.
Adresa: PESHKOPI Lagjja “Nazmi Rushiti”, Rruga “Tercilio Kardinali”, Selia nė apartamentin me numėr pasurie Nr.11/33+1-5, Zona Kadastrale Nr.2932.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Shehat Elezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 10.08.2016 ėshtė shtuar administratori Shehat Elezi dhe ėshtė larguar administratori Defrim Elezi.Mė datė 06.03.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: OBJEKTI i VEPRIMTARISĖ DO TĖ JETĖ : a) Nė fushėn e transportit, nė drejtimet e mėposhtme:Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda e jashtė vendit. Transport pasagjerėsh brenda e jashtė vendit. Transport materialesh 6 ndėrtimi e lėndė tė para brenda e jashtė vendit. b) Nė fushėn e tregtisė nė drejtimet e mėposhtme : Import-Eksport, tregtimi i artikujve tė ndryshėm i tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm industrialė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm ushqimorė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm bujqėsor e blektoralė. Tregtimi i frutaperimeve. Tregtim automjetesh tė ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe tregtimi i pjesėve tė kėmbimit pėr to. Tregtim pajisjesh elektro-shtėpiake, elektronike, higjeno-sanitare, prodhimesh qeramike, prodhimeve tė artizanantit etj. Tregtim bimėsh mjeksore e eterovajore, plehrash kimike, pesticidesh, konfeksioneve e tekstile, artikujve tė farmaceutikės e kozmetikės, kėpucė tė ēdo lloji, galanteri dhe artikuj lėkure. Tregtim pijesh alkolike dhe jo alkolike. Hapje autoshkolle, hapje pike lavazhi dhe servisi pėr automjete. Tregtim me shumicė e pakicė tė karburanteve. c) Nė fushėn e shėrbimeve nė drejtimet e mėposhtme:Hapje e shfrytėzim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, diskotekash, qendra pushimi e kurative. Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr plotėsues dhe ndihmės qė ka si qėllim ofrimin e ēdo shėrbimi tjetėr dhe kryerjen e ēdo aktiviteti tjetėr, nė rast se rezultojnė tė dobishme dhe/ose tė nevojshme pėr pėrmbushjen e aktivitetit kryesor. Subjekti tregtar zbaton standartet mė tė larta tė etikės. " u bė "Objekti i veprimtarisė do tė jetė: a) Nė fushėn e transportit, nė drejtimet e mėposhtme:Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda e jashtė vendit. Transport pasagjerėsh brenda e jashtė vendit. Transport materialesh ndėrtimi e lėndė tė para brenda e jashtė vendit. b) Nė fushėn e tregtisė nė drejtimet e mėposhtme : Import-Eksport, tregtimi i artikujve tė ndryshėm i tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm industrialė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm ushqimorė. Tregtimi i artikujve tė ndryshėm bujqėsor e blegtoralė. Tregtimi i frutaperimeve. Tregtim automjetesh tė ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe tregtimi i pjesėve tė kėmbimit pėr to. Tregtim pajisjesh elektro-shtėpiake, elektronike, higjeno-sanitare, prodhimesh qeramike, prodhimeve tė artizanatit etj. Tregtim bimėsh mjekėsore e eterovajore, plehrash kimike, pesticidesh, konfeksioneve e tekstile, artikujve tė farmaceutikės e kozmetikės, kėpucė tė ēdo lloji, galanteri dhe artikuj lėkure. Tregtim pijesh alkoolike dhe jo alkoolike. Hapje autoshkolle, hapje pike lavazhi dhe servisi pėr automjete. Tregtim me shumicė e pakicė tė karburanteve. c) 2 Nė fushėn e shėrbimeve nė drejtimet e mėposhtme:Hapje e shfrytėzim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, diskotekash, qendra pushimi e kurative. Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr plotėsues dhe ndihmės qė ka si qėllim ofrimin e ēdo shėrbimi tjetėr dhe kryerjen e ēdo aktiviteti tjetėr, nė rast sė rezultojnė tė dobishme dhe/ose tė nevojshme pėr pėrmbushjen e aktivitetit kryesor. Subjekti tregtar zbaton standardet mė tė larta tė etikės. Agjenci udhėtimi. Agjenci shitje biletash. Agjenci Turistike pėr udhėtarė. Parking privat. Agjenci spedicionare."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBtrans International
ALBtrans International
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!