Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
GREEK FARM
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66531601N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 25.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė ilaēeve pėr bujqėsinė, blegtorinė e shpendarinė, si dhe i produkteve tė ngjashme kimike, tė ushqimeve pėr blegtorinė, tė pajisjeve pėr bujqėsinė dhe tė makinerive bujqėsore, plehrave kimike dhe organike, lėndė dhe mjete tė ndryshme ambalazhuese, si dhe tė imputeve tė tjera bujqėsore. Import-eksport, tregtim, pėrpunim dhe ambalazhim tė produkteve bujqėsore ( fruta, perime etj ) dhe blegtorale. Laborator pėr kryerjen e analizave kimike dhe mikrobiologjike nė fushėn e bujqėsisė, blegtorisė dhe tė ndotjes sė mjedisit. Import-eksport dhe tregtim tė veshjeve dhe pajisjeve tė sigurimit teknik tė punonjėsve. Prodhim dhe tregtim tė farave dhe fidanėve. Vendosje e sistemeve pėr mbrojtjen e breshrit, vendosjes sė sistemit Palmet nė lloje tė ndryshėm drurėsh frutore, furnizim dhe vendosje e sistemeve tė ujitjes, tregtim i ushqimeve pėr blegtorinė.
Adresa: Dishnice Rruga Korēė-Biisht, Km. i 1, Fshati Dishnice, zona kadastrale 1491, nr.pasurie 74/16.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Jordana Pasiali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREEK FARM
GREEK FARM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!