Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"ASE&XHE 2016"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66531201M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 31.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrial, ambalazhimin dhe paketim tė tyre sipas standardeve, punime dhe shitje mermeri punime ndėrtimi, investitor dhe sipėrmarrje tė tjera, prodhim dhe tregtim material ndėrtimi tė tė gjitha llojeve, shfrytėzim karriera pėr inerte, rikonstruksione, objekte ndėrtimi e social kulturore, punime gėrmime armature, punime elektrike, hidraulike, etj.
Adresa: Vlorė Rruga Ēameria, Lagjja 10 Korriku, Pallati "Erland", Shkalla Nr.1, Ap.2, Kati IX.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Astrit Banushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ASE&XHE 2016"
"ASE&XHE 2016"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!