Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
169-VELIU
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66530401T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 23.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakicė tė karburanteve, gaze, vajra lubrifikante pėr tė gjitha mjetet e transportit, ndėrtime private dhe shtetėrore, bar kafe etj.
Adresa: GJORICE E SIPERME Fshatin Gjorice e Siperme, Objket privat 5 katesh, kati 1, me numėr pasurie 147/16/1, Zona kadastrale 1763.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Veli Koleci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
169-VELIU
169-VELIU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!