Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGO SUPERMARKET
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66525004R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari tė tregtimit me pakicė dhe shumicė tė artikujve tė ndryshėm.
Adresa: Velipoje PULAJ Pulaj, Pulaj Plazh, godinė 1- katėshe, zona kadastrale 3072, nr. pasurie 236/12
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gjovalin Nika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGO SUPERMARKET
AGO SUPERMARKET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!