Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
MILENIUM GROUP 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66521205R-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 16.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar-restorant, hoteleri. Eksport-import tė mallrave tė konsumit tė gjere, pjesėve tė kėmbimit, mobilieri, pajisje dhe elektroshtėpiake.
Adresa: Vlorė Lagjja "Uji Ftohtė", Rruga "Murat Tėrbaci", Godina Nr.32
Sektori ekonomik:
Administratorė: Arjol Dardha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MILENIUM GROUP 2016
MILENIUM GROUP 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!