Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGRO ORIKUM -2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66515206S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 04.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketin, kjo shoqėri do tė prodhojė, tė manipulojė, tė pėrpunoj, tė ruaj, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjes e tyre ose tė pėrpunuara me parė.
Adresa: Orikum TRAGJAS Rruga " Orikum-Tragjas", Fshati Tragjas, Km I, Objekt nr.17, kati i pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Selim Haskoēelaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO ORIKUM -2016
AGRO ORIKUM -2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!