Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"C.F.L Industries"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66515203R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 09.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim i produkteve tė pėrfunduar ose gjysme tė gatshėm, metalike ose jo, nėpėrmjet ndėrtimit, fabrikimit dhe montimit tė plotė tė tė gjithė pjesėve tė tyre, pėrfshirė dhe trajtimet sipėrfaqėsore nė veēanti makina bujqėsore, makineri pėr punimin e tokės, vinēa pirunė, platformat dhe makina pėr pėrdorim tė pėrgjithshėm industrial. Import eksport dhe tregtimin e tė kėmbimit tė aksesorė vepėr traktorė, makina bujqėsore, makineri ere punimin e tokės, vinēa pirunė, platforma dhe makina industriale nė pėrgjithėsi. Realizimi i kontratave nė sektorin e pėrpunimit aktiv.
Adresa: Novosele SKROFOTINE Rruga Nacionale Vlorė-Fier km.5, Skrofotine, Zona Kadastrale nr.3467, Nr.pasurie 31/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Stefano Dario
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 16.05.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Prodhim i produkteve tė perfunduar ose gjysem tė gatshem, metalike ose jo, nepermjet ndertimit, fabrikimit dhe montimit tė plote tė tė gjithe pjeseve tė tyre, perfshire dhe trajtimet sip erfaqesore nė vecaniti akina bujqesore, makineri per punimin e tokes, vinēa pirune, platformat dhe makina per perdorim tė pergjithshem industrial. Import-Eksport dhe tregetimin e tė kembimit tė aksesoreveper traktore, makina bujqesore, makineri ere punimin e tokes, vinēa pirune, platforma dhe makina industriale nė pergjithesi. " u bė "Prodhim i produkteve tė pėrfunduar ose gjysme tė gatshėm, metalike ose jo, nėpėrmjet ndėrtimit, fabrikimit dhe montimit tė plote tė tė gjithė pjesėve tė tyre, pėrfshirė dhe trajtimet sipėrfaqėsore nė veēanti makina bujqėsore, makineri pėr punimin e tokės, vinēa pirunė, platformat dhe makina pėr pėrdorim tė pėrgjithshėm industrial. Import eksport dhe tregtimin e tė kėmbimit tė aksesorė vepėr traktorė, makina bujqėsore, makineri ere punimin e tokės, vinēa pirunė, platforma dhe makina industriale nė pėrgjithėsi. Realizimi i kontratave nė sektorin e pėrpunimit aktiv."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"C.F.L Industries"
"C.F.L Industries"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!