Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
RENE-DISTRIBUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66507204I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport mallrash ndėrkombėtare nė fushė tė gjere. Tregtimi me pakicė i artikujve tė ndryshėm industriale dhe ushqimorė, materialeve tė ndėrtimit, lėndėve tė para dhe materialeve ndihmėse, import-eksportin e tyre. Tregtimi me shumicė e pakicė i mallrave kozmetike, pajisjeve hidrosanitare, elektrike, elektroshtėpiake, import-eksportin e tyre. Tregtimi me shumicė e pakicė i pjesėve tė ndėrrimit pėr automjete, import-eksporti i tyre. Aktivitete nė fushėn e transportit pėr vete dhe pėr llogari tė tė tretėve, importeksporti i tyre. Hapje e bar-restoranteve, aktivitet nė fushėn e hotelerisė. Aktivitet nė fushėn e ndėrtimi, duke kryer ndėrtimin, projektimin, zbatimin dhe supervizionin e objekteve civile ekonomike, social-kulturore, shtetėrore e private, rikonstruksionin e objekteve tė ndryshme, ndėrtim e asfaltim rrugėsh. Shėrbime catering.
Adresa: Vlorė Lagjja "Kushtrimi" , Rruga "Lulo Abaz Mehmeti", Objekt Nr.105, Kati 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Nestor Gavani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RENE-DISTRIBUTION
RENE-DISTRIBUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!