Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"PASQUALINI CAFFE"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66504201P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 02.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Importimi me shumicė dhe pakicė i kafesė sė papėrpunuar dhe/ose tė pjekur, kokėrr, tė bluar, me kapsula dhe mallrave tė ndryshėm tė akcizės. Importimi dhe tregtimi i mallrave tė ndryshėm bujqėsor, blegtoral, industrial, i pajisjeve tė bar, kafe, restorante. Hapje bar-kafe, restorante.
Adresa: Vlorė Sheshi Pavaresia, Lagjja Pavaresia, Kompleksi "Ēobo Center", Kati perdhe.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Arsen Danaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 08.08.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Prodhimi dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i kafese se paperpunuar dhe /ose tė pjekur, kokerr, tė bluar, me kapsula, etj. Prodhimi dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i produkteve per bare e kafene. Hapja e bar-kafeneve. " u bė "Importimi me shumicė dhe pakicė i kafesė sė papėrpunuar dhe/ose tė pjekur, kokėrr, tė bluar, me kapsula dhe mallrave tė ndryshėm tė akcizės. Importimi dhe tregtimi i mallrave tė ndryshėm bujqėsor, blegtoral, industrial, i pajisjeve tė bar, kafe, restorante. Hapje bar-kafe, restorante."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"PASQUALINI CAFFE"
"PASQUALINI CAFFE"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!