Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ARISEL-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66429901S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukės
Viti i themelimit: 24.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ushtrim i veprimtarisė sė transferimit tė parave nė emėr dhe pėr llogari tė subjektit financiar jo - bankė AK-INVEST sh. a.
Adresa: KRUME Lagjja Nr.2, Rruga Kastriotet, Pallati Nr.4, Kati 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bukurie Cahani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARISEL-2016
ARISEL-2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!