Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Alb & Kos Commerce SH.P.K
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66425205L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 29.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Dhėnie me qira tė makinave. Shėrbime e riparime tė mjeteve tė transportit. Eksport, import tregti me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm, tė ndėrtimit, hidraulik, elektrik, hidrosanitare, elektroshtėpiake makineri e pajisje, pjesė ndėrrimi, ushqimorė, industriale, mobilieri, lėndė tė parė e ndihmėse, pajisje zyrash, etj. Hapjen e restoranteve, hoteleve, bar-bufe, picerive, transport mallrash dhe pasagjeresh. Shoqėria mund tė kryejė ēfarėdo lloj shėrbimi qė paraqitet nė pajtueshmėri me objektin e saj dhe qė ėshtė e lidhur me ketė objekt, duke pėrjashtuar ato shėrbime apo veprimtari qė do tė shkaktonin devijimin e saj nga karakteri plotėsisht i pėrcaktuar me ligje tė veēanta.
Adresa: Vlorė Rruga Gjergj Kastrioti, Lagjja Rilindja, Pallati "Elvi Konstruksion", Kati I.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ismet Hasanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alb & Kos Commerce SH.P.K
Alb & Kos Commerce SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!