Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Alb-Egy Shipp & Tours
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66409206I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 05.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Pastrim dhe sistemim i ambienteve urbane dhe tė gjelbėrta tė qytetit. Tėrheqja dhe transporti i mbetjeve urbane nga territori i institucioneve shtetėrore apo private (spitale, ndėrmarrje, sh. a, etj. ) pėr nė destinacionin pėrfundimtar ligjor nė respekt tė legjislacionit mjedisor shqiptar. Tėrheqja dhe transporti i mbetjeve tė ngurta dhe ujore nga anijet qė pėrpunohen nė Portet e Vlorės dhe dorėzimin nė destinacionet pėrfundimtare ligjore reciproke, mbėshtėtur nė legjislacionin mjedisor shqiptar dhe evropian. Agjenci udhėtimi, agjenci detarespedicionere, shėrbime portale. Agjenci turistike udhėtimesh brenda e jashtė vendit.
Adresa: Vlorė Rruga Hektor Shyti, Lagjja Pavaresia, Pallati "Skela Konstruksion", Ap.Nr.7/5.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alim Musaraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 13.07.2016 ėshtė shtuar ortaku Elsayed Elaraby Hassan Aly Agrama.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alb-Egy Shipp & Tours
Alb-Egy Shipp & Tours
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!