Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ADRIA TOURS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66405001F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 04.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport rrugor i udhėtarėve, turizėm, hotelieri. Agjenci turistike dhe transporti pėrfshi tė gjitha llojet e transportit tė mallrave dhe pasagjerėve, kombėtar, ndėrkombėtar, qytetės e ndėrqytetės shėrbim taksi dhe shitje biletash. i artikujve tė ndryshėm industrial, ushqimorė, konfeksione, bimė medicinave. Materiale lėndė tė parė dhe ndihmėse tė tė gjitha llojeve tė ndėrtimeve, hidrosanitare, pėrfshi dhe prodhimin e tyre dhe lavash, tė punimeve tė ndryshme nė fushėn e ndėrtimit dhe elektrike, projektim dhe zbatim. Makineri dhe pajisje elektroshtėpiake, makineri dhe pajisje pėr industrinė dhe bujqėsinė, Produkte bujqėsore dhe blegtorale. Tė gjitha llojet e materialeve tė drurit. Autoshkolle pėr ēdo kategori. Tregtim me pakicė karburante lubrifikante dhe gazit tė lėngshėm. Transport pėr vete dhe tė tretė. Pėr ato veprimtari qė kėrkohet marrje liēencė, kjo shoqėri do tė pajiset me dokumentet pėrkatės, sipas ligjit.
Adresa: Shkodėr Lagjja Qemal Stafa, Bulevardi Zogu i parė, godinė 5-katėshe, kati i I-re, nr.147
Sektori ekonomik:
Administratorė: Edmond Hyseni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADRIA TOURS
ADRIA TOURS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!