Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AL-METAL TECH
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66402012F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport si dhe tregtim me shumicė e pakicė i prodhimeve, artikujve duralumin, plastike, xhami, konstruksione metalike e tė ngjashme si produkte tė gatshme, gjysme tė gatshme, si dhe aksesorė pėr kėto prodhime, duke filluar nga elementet me tė thjeshte e deri tek ndėrtimet me kėto materiale si komplekse turistike, shtėpi, njėsi tregtare etj tė ngjashme. Prodhime dhe montime me materiale tė porositėsit si dhe me materialet tona. import eksport, tregtim i artikujve tė ndryshėm me shumicė e pakicė si industriale, elektroshtėpiake, materiale ndėrtimi, hidrosanitare, bujqėsore, blegtorale, ushqimorė, makineri e pjesė kėmbimi, vegla auto, agjenci transporti, transport mallrash dhe udhėtarėsh. Prodhim, montim, tregtim me shumicė e pakicė, imp-exp, i artikujve tė ndryshėm dyer, dritare, vetrata me alumin, pvc, drurit, duralumini, punime mekanike tė gjitha llojeve, prodhim dhe tregtim tė produkteve tė xhamit, alumin xhami, profileve llamarinet, hekurit. Prodhim dhe tregtim me shumicė e pakicė import eksport tė grilave tė tė gjitha llojeve. Ndėrtim dhe tregtim tė godinave familjare dhe tregtare, transport pėr llogari tė tė tretėve. Prodhimin dhe shitblerjen e artikujve tė ndryshėm, 2 import eksport tė artikujve tė prodhuara nga shoqėria. Si dhe ēdo operacion tjetėr qė bashkohet me veprimtaritė e mėsipėrme e qė konsiderohet i pėrshtatshėm e me leverdi pėr rritjen e zhvillimin e mėtejshėm tė aktiviteti tė shoqėrisė.
Adresa: Bushat KOSMAC Kosmac, Rruga Bushat Vau Dejes, km.2, nr. objekti 225/17, zona kadastrale 2236
Sektori ekonomik:
Administratorė: Massimiliano Pizzagalli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 26.05.2017 ėshtė shtuar ortaku Massimiliano Pizzagalli dhe ėshtė larguar ortaku Leonard Matija.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-METAL TECH
AL-METAL TECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!