Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AL INTERNATIONAL GADGET
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66328002K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim e tregtim tė prodhimeve tė ēfarėdo lloji, nė veēanti nė fushėn e objekteve publicitare. Import eksport, prodhim e tregtim suveniresh (artikuj dhuratash). pėrsonalizim tė prodhimeve suvenire tė ēfarėdo lloji e tipi, si dhe ēdo operacion tjetėr qė bashkohet me veprimtaritė e mėsipėrme e qė konsiderohet i pėrshtatshėm e me leverdi pėr rritjen e zhvillimin e mėtejshėm tė aktivitetit tė shoqėrisė.
Adresa: Bushat KOSMAC Kosmac, Lagjja Kosmac, Rruga Bushat-Vau Dejes, km.2, objekti nr.225/17, zona kadastrale 2236
Sektori ekonomik:
Administratorė: Massimiliano Pizzagalli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 23.06.2017 ėshtė shtuar administratori Massimiliano Pizzagalli dhe ėshtė larguar administratori Leonard Matija.Me datė 26.01.2017 ėshtė larguar ortaku Leonard Matija dhe Marco Bombelli.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL INTERNATIONAL GADGET
AL INTERNATIONAL GADGET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!