Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
AGRO-BURONJA 2016 Beshisht
Numri unik i identifikimit (NIPT): L66318201K-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 11.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing, kjo shoqėri do tė prodhojė, tė manipulojė, tė pėrpunojė, tė ruaj, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuara me parė.
Adresa: Vlorė Bulevardi Ismail Qemali, Lagjja 29 Nėntori, Kompleksi Conad, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Tomor Demiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO-BURONJA 2016 Beshisht
AGRO-BURONJA 2016 Beshisht
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!