Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
KB PROTECH
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64805201C
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport,tregti me shumice dhe pakice te mjeteve te ndryshme te transportit si dhe pjeseve te kembimit per to.Dhenie makina me qera.Servis te automjeteve.Import-eksport te te gjithe artikujve te ndryshem.Hapjen e bar-restoranteve dhe hoteleve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Altin Ēela 40
Bojan Kocijan 60
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KB PROTECH
KB PROTECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!